Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Consumabile, piese se schimb si Biblioteca TIP pentru diferite echipamente de securitate
- Număr anunț
- SCN1039896
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402.000 RON
- Valoare atribuită
- 401.214 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 15:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1015172
- Termen limită
- 26.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043081
Documente
Documentația de atribuire
- Caiete de sarcini lot 1 si 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043081.pdf
- Formulare furnizare piese, consumabile si biblioteci.docx.p7s
- Strategie piese, consumabile, biblioteci loturi.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 401.214 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile si Biblioteca TIP pentru echipamente de securitate … | — | MB Telecom Ltd | 143.000 RON |
| 2 | Consumabile, piese de schimb si Biblioteca TIP pentru echipamen… | — | UTI FACILITY MANAGEMENT | 258.214 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
401.214 RON
din 402.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 786 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.