Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Achizitie automaturatoare stradala in vederea dotarii comunei Gostinu cu utilaj pt curatenie strazi
- Număr anunț
- SCN1039886
- Autoritate contractantă
- COMUNA GOSTINU (CONSILIUL LOCAL GOSTINU) (CUI 5026656)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292.447,26 RON
- Valoare atribuită
- 273.700 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 14:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1015682
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042537
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI (2).docx.p7s
- FisaDate_DF1042537.pdf
- formulare.doc.p7s
- MEMORIU.pdf.p7s
- proiect contract furnizare GOSTINU.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
273.700 RON
din 292.447,26 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 18.747,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.