Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,8% sub estimat

Servicii de confirmare metrologica si operatiuni de mentenanta pentru mijloace de masurare si monitorizare in domeniul marimilor electrice,care nu se supun controlului metrologic legal

Număr anunț
SCN1039884
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ARC BRASOV SRL (CUI 1112975)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385.700 RON
Valoare atribuită
612.830 RON 55,8% sub estimat
Data publicării
18.03.2019 14:47
Anunț de atribuire
SCNA1017353
Termen limită
01.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043235

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975

Valoare atribuită

612.830 RON

din 1.385.700 RON estimat 55,8%

Adjudecat la 44,2% din estimat · economie 772.870 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.