Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Instrumente muzicale pentru proiectul ”Modernizare si dotare Camin cultural in satul Arbore, Comuna Arbore, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1039864
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
- Cod CPV
- 37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.350,25 RON
- Valoare atribuită
- 49.802,33 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 11:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1045179
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043045
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_instrumente-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043045.pdf
- Fise tehnice instrumente muzicale-semnat.pdf.p7s
- Formulare model-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOCOM ELECTRONIC SRL CUI 15649651
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ESENTIAL COMED SRL CUI 6126556
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COMLIBRIS SRL CUI RO2665191
Valoare atribuită
49.802,33 RON
din 55.350,25 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 5.547,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.