Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Aparatura multimedia, sonorizare, lumini pentru proiectul ”Modernizare si dotare Camin cultural in satul Arbore, Comuna Arbore, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1039863
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI 14221745)
- Cod CPV
- 32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.036,48 RON
- Valoare atribuită
- 78.877 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1045178
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043044
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_sonorizare-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043044.pdf
- Fise tehnice aparatura multimedia lumini-semnat.pdf.p7s
- Formulare model-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTING SYSTEMS SRL CUI RO 14221745
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DOCOM ELECTRONIC SRL CUI 15649651
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FLY MUSIC SRL CUI RO 18996892
Valoare atribuită
78.877 RON
din 83.036,48 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 4.159,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.