Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Aparatura ambient pentru proiectul ”Modernizare si dotare Camin cultural in satul Arbore, Comuna Arbore, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1039862
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTING SYSTEMS SRL (CUI 14221745)
- Cod CPV
- 39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.023,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.015 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 11:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1045182
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043047
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_sarcini_ambiental-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043047.pdf
- Fise tehnice aparatura ambient-semnat.pdf.p7s
- Formulare model-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COMPUTING SYSTEMS SRL CUI RO 14221745
Valoare atribuită
9.015 RON
din 9.023,50 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.