Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
MODERNIZARE STRAZI PE RAZA STATIUNII CALIMANESTI-CACIULATA - ASFALTARE, AMENAJARE TROTUARE, EXECUTIE RIGOLE DE PRELUARE APE PLUVIALE, ORASUL CALIMANESTI, JUDETUL VALCEA
- Număr anunț
- SCN1039812
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- CAZICOM SRL (CUI 7545803)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.995.998,02 RON
- Valoare atribuită
- 14.472.865,84 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 10:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1018803
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1042877
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Certificat de urbanism RCTR 8.pdf.p7s
- 3. Extrase CF si Planuri de amplasament RCTR8.pdf.p7s
- 5.1 Documentatia tehnico economica - partea 1 RCTR7.pdf.p7s
- 5.2 Documentatia tehnico economica - partea 2 RCTR7.pdf.p7s
- Anexa_Formulare_DRUM Calimanesti_v07.doc.p7s
- Caiet sarcini AC_DRUM_Calimanesti_v07.doc.p7s
- Clauze contractuale_DRUM Calimanesti.doc.p7s
- FisaDate_DF1042877.pdf
- LISTE PRET FORFETAR.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Asociați 1
RIONVIL SRL CUI 14159023
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
REIMAR CONSTRUCT S.R.L. CUI 14341245
Terți susținători 1
CENTRUL DE PROIECTARE SI CONSULTANTA RUTIERA S.R.L. CUI RO 24201788
Valoare atribuită
14.472.865,84 RON
din 14.995.998,02 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 523.132,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.