Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Costume populare si tematice, truse pictura pentru proiectul ”Modernizare si dotare Camin cultural in satul Arbore, Comuna Arbore, Judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1039854
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
- Furnizor / câștigător
- STEAUA POLARĂ SRL (CUI 2177417)
- Cod CPV
- 18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218.243,79 RON
- Valoare atribuită
- 147.968 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 10:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1043896
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043041
Documente
Documentația de atribuire
- caiet_de_sarcini_costume-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043041.pdf
- Fise tehnice costume populare si truse pictura-semnat.pdf.p7s
- Formulare model-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STEAUA POLARĂ SRL CUI 2177417
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DOLAS ECOTRADE SRL CUI RO 23596566
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROVOX SRL CUI 7838269
Valoare atribuită
147.968 RON
din 218.243,79 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 70.275,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.