Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare 2 REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1039840
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207.987 RON
- Valoare atribuită
- 207.893,24 RON
- Data publicării
- 18.03.2019 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1014967
- Termen limită
- 26.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043093
Documente
Documentația de atribuire
- 20190306_Clauze contractuale obligatorii REACTIVI LABORATOR.doc.p7s
- 20190306_Modele de formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini_Reactivi LABORATOR.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043093.pdf
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 6.717 RON Adjudecat: 207.893,24 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR HEMATOLOGIE TIP BECKAM COULTE… | — | Medist | 57.781,98 RON |
| 2 | REACTIVI DE LABORATOR COMPATIBILI CU ANALIZOR HEMATOLOGIE TIP S… | 6.717 RON | HAEMOLAB IMPEX S.R.L | 6.717 RON |
| 3 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR HEMATOLOGIE TIP SAMSUNG LABGEO… | — | OPEN MIND LABORATORY S.R.L. | 14.760 RON |
| 4 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR IMUNOLOGIE TIP QUO-TEST | — | ANTISEL RO SRL | 6.464 RON |
| 5 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR IMUNOLOGIE TIP IMMULITE 1000 | — | DIAMEDIX IMPEX | 45.773 RON |
| 6 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR IMUNOLOGIE TIP MINIVIDAS | — | — | |
| 7 | REACTIVI COMPATIBILI CU ANALIZOR MICROBIOLOGIE TIP VITEK | — | MEDICLIM S.R.L. | 76.397,26 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
OPEN MIND LABORATORY S.R.L. CUI RO 31056397
Valoare atribuită
207.893,24 RON
din 207.987 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro