Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,9% sub estimat
Achiziţia de lucrări de eficientizare energetică Grădiniță cu Program prelungit Dumbrava Minunată-Corp C2 din Municipiul Giurgiu, cod proiect SMIS 117918.
- Număr anunț
- SCN1039834
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL (CUI 4033400)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442.835,85 RON
- Valoare atribuită
- 399.068,26 RON 9,9% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1020331
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043132
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini lucrari Dumbrava.docx.p7s
- FisaDate_DF1043132.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instalatii.rar.p7s
- Model Contract Dumbrava Minunata.docx.p7s
- Parte Desenata.rar.p7s
- Parte Scrisa 1.rar.p7s
- Parte Scrisa 2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL CUI RO 4033400
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONSIG SA CUI RO 1289447
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PETER GROUP SRL CUI RO 19232273
Valoare atribuită
399.068,26 RON
din 442.835,85 RON estimat
9,9%
Adjudecat la 90,1% din estimat · economie 43.767,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.