Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,6% sub estimat
Monitoare industriale pentru SCC din statiile retehnologizate
- Număr anunț
- CN1009995
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.712 RON
- Valoare atribuită
- 25.137,12 RON 29,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2019 07:55
- Anunț de atribuire
- CAN1016746
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043108
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1043108.pdf
- Modele formulare monitoare.doc.p7s
- Proiect de contract.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL CUI RO15110168
Oferta 3
Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
25.137,12 RON
din 35.712 RON estimat
29,6%
Adjudecat la 70,4% din estimat · economie 10.574,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.