Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Achizitie kituri pentru personal - proiect CRED
- Număr anunț
- CN1010921
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 485.640 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2019 16:05
- Anunț de atribuire
- CAN1018992
- Termen limită
- 28.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046679
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Modele de formulare_actualizat.doc.p7s
- Caiet de sarcini - kituri pt. personal.docx.p7s
- Declaratie art.164.docx.p7s
- Declaratie art.165.docx.p7s
- Declaratie art.167.docx.p7s
- FisaDate_DF1046679.pdf
- Model Tabel pt FORMULAR 9 .xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TROPEVM CUI RO3629790
Valoare atribuită
485.640 RON
din 500.000 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 14.360 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.