Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie consumabile management echipa implementare - proiect CRED
- Număr anunț
- CN1010920
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882.487 RON
- Valoare atribuită
- 880.880,08 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2019 02:03
- Anunț de atribuire
- CAN1018906
- Termen limită
- 27.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 082-194576
- Documentație de atribuire
- DF1046678
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet de sarcini_PAPETARIE MEN .doc.p7s
- 3. Clauze contractuale obligatorii_actualizat.doc.p7s
- 4. Modele de formulare_actualizat.doc.p7s
- FisaDate_DF1046678.pdf
- Model Tabel pt FORMULAR 9 .xlsx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OFFICE & MORE SRL CUI RO18560868
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
880.880,08 RON
din 882.487 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.606,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.