Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
servicii elaborare DTAC, DTOE, proiect tehnic, DDE și asistență tehnică pentru obiectivul: „CONSTRUIRE SEDIUL NOU PRIMĂRIA CORNU, ÎN COMUNA CORNU, JUDEȚUL PRAHOVA”
- Număr anunț
- SCN1039985
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
- Furnizor / câștigător
- STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL (CUI 36346871)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221.580 RON
- Valoare atribuită
- 212.605,05 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1016738
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043472
Documente
Documentația de atribuire
- 09_Formulare_26.02.2019.doc.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043472.pdf
- informatii suplimentare.pdf.p7s
- SF.rar.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL CUI 36346871
Oferta 2
Individuala
Ofertant
STUDIO ART CONSTRUCT SRL CUI RO21104080
Oferta 3
Individuala
Ofertant
DAT CONSTRUCTIVE SRL CUI RO 33312688
Valoare atribuită
212.605,05 RON
din 221.580 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 8.974,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.