Atribuită Cumpărare directă

Camera web A4TECH, Full HD rez 1920 x 1080, USB 2.0, microfon, negru

Număr anunț
DA34961057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA VULCANESCU BIRSANA (CUI 18336462)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
386,56 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,56 RON