Atribuită
Anunț de participare
Proiectare și execuție lucrări de construcție, extindere și/sau modernizare a drumurilor de interes local, pentru implementarea proiectului ,,MODERNIZAREA RETELEI DE DRUMURI DE INTERES LOCAL IN SAT PATLAGEANCA, COMUNA CEATALCHIOI, JUDETUL TULCEA“
- Număr anunț
- SCN1039977
- Autoritate contractantă
- Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
- Furnizor / câștigător
- MEGA EDIL AG S.R.L. (CUI 16815019)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.462.931,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.462.870,03 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1020597
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043211
Documente
Documentația de atribuire
- 3.10 Evaluari.xls.p7s
- 3.1 SF - Partea I.pdf.p7s
- 3.2 SF- Partea II.pdf.pdf.p7s
- 3.3 SF- Partea III.pdf.p7s
- 3.4 Extras carte funciara.pdf.p7s
- 3.5 Raport expertiza tehnica.pdf.p7s
- 3.6 Studiu geo.pdf.p7s
- 3.7 Studiu topografic.pdf.p7s
- 3.8 Clarificari SF.zip.p7s
- 3.9 AVIZE , ACORDURI.zip.p7s
- 3. Caiet de sarcini - Drum Patlageanca rev.pdf.p7s
- 7. Formulare Ceatalchioi drumuri pe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043211.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI 16815019
Terți susținători 1
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MEGA EDIL AG S.R.L. CUI 16815019
Asociați 1
INTERACTIVE DESIGN S.R.L. CUI 18766818
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ASFAROM CONSTRUCTII DRUMURI S.R.L. CUI 2656800
Terți susținători 1
GEDA COM SRL CUI RO 4053539
Valoare atribuită
4.462.870,03 RON
din 4.462.931,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro