Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,1% sub estimat
PROCEDURA SIMPLIFICATA ONLINE INTR-O SINGURA ETAPA AVAND CA OBIECT INCHEIEREA UNUI ACORD-CADRU PE 24 DE LUNI PENTRU FURNIZAREA DE Garouri CAT
- Număr anunț
- SCN1039968
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534.000 RON
- Valoare atribuită
- 357.055,20 RON 33,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 12:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1016539
- Termen limită
- 28.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043218
Documente
Documentația de atribuire
- 20190313_N_Conditii contractuale.doc.p7s
- 20190313_N_Formulare.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI Garou CAT OK.doc.p7s
- FisaDate_DF1043218.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NERAMO DISTRIBUTION SRL CUI RO 16174216
Valoare atribuită
357.055,20 RON
din 534.000 RON estimat
33,1%
Adjudecat la 66,9% din estimat · economie 176.944,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.