Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica și execuție lucrări pentru investitia „REALIZARE SEDIU PRIMARIE IN COMUNA SINTAMARIA-ORLEA, JUDETUL HUNEDOARA”
- Număr anunț
- SCN1039959
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- EXEDRA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 37376897)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.296.156 RON
- Valoare atribuită
- 1.256.585,07 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 11:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1020395
- Termen limită
- 10.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043293
Documente
Documentația de atribuire
- Declaratie pe propria raspundere.PDF.p7s
- FisaDate_DF1043293.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Modelul de contract_sediu primarie.docx.p7s
- partea desenata.rar.p7s
- parte scrisa_rev.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EXEDRA CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 37376897
Valoare atribuită
1.256.585,07 RON
din 1.296.156 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 39.570,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.