Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
SERVICII DE PROIECTARE PENTRU REABILITARE DRUMURI FORESTIERE DIN RAZA D.S. GIURGIU
- Număr anunț
- CN1010058
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- AIR FORESTAL EXPLOITATION (CUI 39826467)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 198.332 RON
- Valoare atribuită
- 171.233 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 10:51
- Anunț de atribuire
- CAN1022529
- Termen limită
- 25.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043106
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 198.332 RON Adjudecat: 171.233 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OCOLUL SILVIC BOLINTIN | 67.999 RON | — | |
| 2 | OCOLUL SILVIC COMANA | 86.259 RON | SC PROFOREST CONSULT SRL | 64.700 RON ↓25,0% |
| 3 | OCOLUL SILVIC GHIMPATI | 44.074 RON | AIR FORESTAL EXPLOITATION | 106.533 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AIR FORESTAL EXPLOITATION CUI RO39826467
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
PROFOREST CONSULT S.R.L. CUI 17653845
Valoare atribuită
171.233 RON
din 198.332 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 27.099 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.