Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
REACTIVI ATI SI LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1039944
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.655,10 RON
- Valoare atribuită
- 20.201 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1015111
- Termen limită
- 01.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043314
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini ati.pdf.p7s
- caiet de sarcini control intern.pdf.p7s
- caiet de sarcini reactivi imuno.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043314.pdf
- FORMULARE doc.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT.doc.p7s
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 9.175,10 RON Adjudecat: 20.201 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Solutie Liss | 630 RON | DIALAB SOLUTIONS | 13.504 RON |
| 2 | Solutie Bromelina | 730 RON | — | |
| 3 | Eritrocite test | — | — | |
| 4 | Cartela determinare grup sanguin ABO/Rh | — | — | |
| 5 | Cartela reactiv test Coombs/Liss | 3.504 RON | — | |
| 6 | Cartela test salin/enzimatic | — | — | |
| 7 | Teste Serafol | 560 RON | — | |
| 8 | Set determinare grupe | 700 RON | BALMED S.R.L. | 5.815 RON |
| 9 | Control de calitate - biochimia urinei pe stripuri urinare (2x2… | 920,70 RON | — | |
| 10 | AFP imunocromatografic | 1.990 RON | — | |
| 11 | ASLO - trusa cu martori pozitiv si negativ latex - 100 teste | 140,40 RON | A&A PRO DIAGNOSTIC | 882 RON |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
BALMED SRL CUI RO 4281740
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Valoare atribuită
20.201 RON
din 21.655,10 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 1.454,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.