Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,6% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Amenajare rau Siret in localitatea Sendreni, jud. Galati"- etapa a III-a
- Număr anunț
- SCN1039926
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.075.892,43 RON
- Valoare atribuită
- 3.479.899,96 RON 14,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1023853
- Termen limită
- 09.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043320
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Sendreni-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043320.pdf
- Model de contract_Sendreni-semnat.pdf.p7s
- Modele formulare-semnat.pdf.p7s
- Partea desenata-semnat.rar.p7s
- Partea scrisa-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Terți susținători 1
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KLAUSMAN SRL CUI 34784093
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII HIDROTEHNICE SA CUI RO 1957570
Valoare atribuită
3.479.899,96 RON
din 4.075.892,43 RON estimat
14,6%
Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 595.992,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.