Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat
Servicii de curățenie și întreținere
- Număr anunț
- SCN1039924
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.820,10 RON
- Valoare atribuită
- 270.831 RON 6,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 07:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1016055
- Termen limită
- 01.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043129
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini curatenie'19.docx.p7s
- Clauze contractuale -curatenie 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1043129.pdf
- Formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Valoare atribuită
270.831 RON
din 290.820,10 RON estimat
6,9%
Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 19.989,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.