Atribuită
Anunț de participare
• Piese de schimb pentru pompe pneumatice de evacuare apă cu membrană
- Număr anunț
- SCN1039921
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- SANROC SRL (CUI 13527747)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140.457 RON
- Valoare atribuită
- 140.446,04 RON
- Data publicării
- 19.03.2019 07:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1016062
- Termen limită
- 10.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043264
Documente
Documentația de atribuire
- 01_CLAUZE CTR PS POMPE MEMBRANA.docx.p7s
- 03_FORMULARE.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI PS POMPE EVACUARE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043264.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANROC SRL CUI RO 13527747
Valoare atribuită
140.446,04 RON
din 140.457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro