Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,6% sub estimat
Carburant auto,defalcat pe loturi dupa cum urmeaza: -Lot I :150.000 litri motorina euro 5 -Lot II :45.000 litri benzina fara plumb CO 95 pe baza de carduri.
- Număr anunț
- CN1009904
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.108.500 RON
- Valoare atribuită
- 902.550 RON 18,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1017379
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 055-126243
- Documentație de atribuire
- DF1042773
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.108.500 RON Adjudecat: 902.550 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I :150.000 litri Motorina Euro 5 pe baza de carduri . | 870.000 RON | ROMPETROL DOWNSTREAM | 691.500 RON ↓20,5% |
| 2 | Lot II :45.000 litri Benzina fara plumb CO 95 pe baza de cardur… | 238.500 RON | ROMPETROL DOWNSTREAM | 211.050 RON ↓11,5% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
902.550 RON
din 1.108.500 RON estimat
18,6%
Adjudecat la 81,4% din estimat · economie 205.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.