Atribuită Anunț de participare

Furnizare montare si punere in functiune Unit-uri ORL

Număr anunț
CN1009922
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.204.100 RON
Data publicării
19.03.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1016550
Termen limită
25.04.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 055-126240
Documentație de atribuire
DF1042769

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 2.204.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 UNIT ORL I – activitati specific ORL inclusiv endoscopie si fon… 1.066.500 RON
2 UNIT ORL II – activitati specific ORL inclusiv endoscopie si fo… 1.137.600 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L.

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.