Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIA UNUI UTILAJ CU ACCESORII IN CADRUL PROIECTULUI " DOTARE SVSU TUFENI CU UTILAJ PENTRU GESTIONAREA SITUAȚIILOR DE URGENȚĂ, COMUNA TUFENI"
- Număr anunț
- SCN1040083
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUFENI (CUI 4655887)
- Furnizor / câștigător
- MUNAX SRL (CUI 15380528)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.575 RON
- Valoare atribuită
- 270.570,70 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 17:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1015580
- Termen limită
- 04.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043645
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MUNAX SRL CUI RO 15380528
Valoare atribuită
270.570,70 RON
din 270.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro