Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
”Servicii de proiectare -Faza II și execuție lucrări (prima etapă) la obiectivul de investiții ”Amenajare și modernizare stații îmbarcare/debarcare călători pentru transportul public local de călători”
- Număr anunț
- SCN1039970
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- C.S.V. INFRATECH SRL (CUI 36056134)
- Cod CPV
- 45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790.667,91 RON
- Valoare atribuită
- 748.700 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 11:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1018798
- Termen limită
- 16.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043010
Documente
Documentația de atribuire
- aviz distrigaz 16 statii.pdf.p7s
- aviz distrigaz 2 statii.pdf.p7s
- Caiet de sarcini statii.pdf.p7s
- DALI_statii Braila achizitii.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043010.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Lista de preturi estimative.pdf.p7s
- Lista de preturi forfetare.pdf.p7s
- liste cantitati estimative dde lucrari.pdf.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
C.S.V. INFRATECH SRL CUI 36056134
Terți susținători 1
CS VISION SRL CUI RO 14911621
Valoare atribuită
748.700 RON
din 790.667,91 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 41.967,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.