Atribuită
Anunț de participare
ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTI 2019 -2021
- Număr anunț
- SCN1040038
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619.820 RON
- Data publicării
- 20.03.2019 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1016354
- Termen limită
- 01.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043362
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTI 2019-2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043362.pdf
- model AC SI CS REF DEZINFECTANTI martie 2019.docx.p7s
- MODEL FORMULARE ANTISEPTICE SI DEZINFECTANTI 2019-2021.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 619.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANTI PENTRU SUPRAFETE | 360.200 RON | SANTOMED IMPEX S.R.L | — |
| 2 | DEZINFECTANTI PENTRU INSTRUMENTAR CU ACTIUNE PRIN TOXICITATE CE… | 127.200 RON | SANTOMED IMPEX S.R.L | — |
| 3 | DEZINFECTANTI PENTRU INSTRUMENTAR CU ACTIUNE PRIN OXIDARE CELUL… | 46.080 RON | SANTOMED IMPEX S.R.L | — |
| 4 | DEZINFECTANTI PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAINILOR | 73.440 RON | G&M 2000 S.R.L. | — |
| 5 | DEZINFECTANT AUTOMAT PENTRU INSTRUMENTAR | 12.900 RON | TEHNOPLUS MEDICAL | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOPLUS MEDICAL SRL CUI RO 4261939
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.