Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

„Pachete îmbrăcăminte și încălțăminte” în cadrul proiectului „PACT – Parteneriat activ pentru calitate și transfer de cunoștințe în comunități școlare din județele Botoșani și Suceava”, Cod MySMIS: 108236

Număr anunț
SCN1040037
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara EURONEST (CUI 23198960)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.400 RON
Valoare atribuită
166.880 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
20.03.2019 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1021875
Termen limită
04.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1042633

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2 Individuala
Ofertant
TEPROMETAL INTERA SRL CUI RO 25678930
Oferta 3 Individuala
Ofertant
DIMI MAN CONF SRL CUI RO 14999349
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

166.880 RON

din 190.400 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 23.520 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.