Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR SI DOTARI AFERENTE
- Număr anunț
- SCN1040019
- Autoritate contractantă
- COMUNA OHABA (PRIMARIA COMUNEI OHABA) (CUI 4562400)
- Furnizor / câștigător
- CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. (CUI 39688720)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309.342,40 RON
- Valoare atribuită
- 294.990 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 06:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1018925
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043342
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CORPORATION ROM-CONS EQUIPMENT S.R.L. CUI RO39688720
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
294.990 RON
din 309.342,40 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 14.352,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.