Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 90,6% sub estimat
servicii vopsire stâlpi metalici de pe teritoriul Municipiului Arad
- Număr anunț
- CN1009976
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- PANIPROD H & R SRL (CUI 5836334)
- Cod CPV
- 98316000-1 · Servicii de vopsitorie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 393.100,84 RON 90,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1020142
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 056-129385
- Documentație de atribuire
- DF1043181
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PANIPROD H & R SRL CUI RO5836334
Oferta 2
Individuala
Ofertant
T.C.S. & C.T. S.R.L. CUI RO 8888222
Oferta 3
Individuala
Ofertant
SALUBRIO VEST SRL CUI 36188305
Valoare atribuită
393.100,84 RON
din 4.200.000 RON estimat
90,6%
Adjudecat la 9,4% din estimat · economie 3.806.899,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.