Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,4% sub estimat
Servicii de vidanjare transport ape uzate si grosier, desfundat si spalat canalizare din bazine vidanjabile
- Număr anunț
- CN1009965
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU SUPREVEGHEREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 27243460)
- Furnizor / câștigător
- ECOGREEN CONSTRUCT SRL (CUI 25716944)
- Cod CPV
- 90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.719.600 RON
- Valoare atribuită
- 904.000 RON 47,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1019992
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 056-129368
- Documentație de atribuire
- DF1043064
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini vidanja 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1043064.pdf
- FORMULAREvidanjare 2019.docx.p7s
- termeni contractuali.doc.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ECOGREEN CONSTRUCT SRL CUI RO25716944
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CALYPSO MONO SRL CUI 32336875
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIDANJ ACTIV SOLUTION SRL CUI 30749662
Valoare atribuită
904.000 RON
din 1.719.600 RON estimat
47,4%
Adjudecat la 52,6% din estimat · economie 815.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.