Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat

DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC IN MUNICIPIUL SIBIU SI STATIUNEA PALTINIS - (exploatarea, intretinerea iluminat public, realizarea iluminatului ornamental – festiv si modernizarea sistemului de iluminat public)

Număr anunț
CN1009969
Autoritate contractantă
Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
Furnizor / câștigător
FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.997.941,60 RON
Valoare atribuită
35.312.991,03 RON 21,5% sub estimat
Data publicării
20.03.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1028441
Termen limită
02.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 056-129364
Documentație de atribuire
DF1042357

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ENERGOTEHNICA SRL CUI RO 11050284
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.312.991,03 RON

din 44.997.941,60 RON estimat 21,5%

Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 9.684.950,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.