Atribuită Cumpărare directă

Fan de lucerna baloti productie 2023 Porumb boabe productie 2023 Nutret combinat pentru pasari, sobo

Număr anunț
DA34939543
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
AGRO GEORGE S.R.L. (CUI 14721112)
Cod CPV
03114200-5 · Plante furajere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
74.100 RON
Data publicării
31.01.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.100 RON