Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat
Lucrări de Reparații curente la pavilionul C1 din cazarma 1369
- Număr anunț
- SCN1040172
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.944.404 RON
- Valoare atribuită
- 2.450.166,03 RON 16,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 16:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1016331
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043823
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare Conectare pav la retea termica.pdf.p7s
- Antemasuratoare Constructii.pdf.p7s
- Antemasuratoare Instalatia de incalzire.pdf.p7s
- Antemasuratoare Instalatia electrica.pdf.p7s
- Antemasuratoare Instalatii sanitare si canal.pdf.p7s
- Antemasuratoare Retea alim apa pavilion.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lucrari rep pav C1 CAZ 1369.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043823.pdf
- Model contract Lucrari rep pav C1.pdf.p7s
- modele formulare Lucrari rep pav C1 CAZ 1369.doc.p7s
- Tablou tamplarie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PETROCON S.R.L. CUI RO 6428244
Valoare atribuită
2.450.166,03 RON
din 2.944.404 RON estimat
16,8%
Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 494.237,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.