Acasă · Licitații
· Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,8% sub estimat
Servicii de inchiriere si intretinere toalete ecologice mobile
- Număr anunț
- SCN1040161
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- TOI TOI & DIXI SRL (CUI 13020123)
- Cod CPV
- 90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289.550 RON
- Valoare atribuită
- 102.025 RON 64,8% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 15:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1016080
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043614
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043614.pdf
- Formulare servicii .doc.p7s
- Model Contract de servicii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOI TOI & DIXI SRL CUI RO 13020123
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EURO-ECOLOGIC SRL CUI RO 21311085
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ENVIROTECH SRL CUI RO 12442901
Valoare atribuită
102.025 RON
din 289.550 RON estimat
64,8%
Adjudecat la 35,2% din estimat · economie 187.525 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.