Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,0% sub estimat
Servicii suport pentru elaborarea Planului de Performanta ROMATSA pentru cea de-a treia perioada de referinta (RP3)
- Număr anunț
- SCN1040119
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- Helios Technology Limited, trading as Egis (CUI 681234148)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617.825 RON
- Valoare atribuită
- 129.763,04 RON 79,0% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1017089
- Termen limită
- 02.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043605
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Helios Technology Limited, trading as Helios CUI 681234148
Valoare atribuită
129.763,04 RON
din 617.825 RON estimat
79,0%
Adjudecat la 21,0% din estimat · economie 488.061,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.