Atribuită
Anunț de participare
Instrument de masura pentru profilul temporal al unui puls laser ultrascurt.
- Număr anunț
- SCN1040113
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.919,65 RON
- Valoare atribuită
- 160.919,65 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 09:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1016472
- Termen limită
- 05.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043517
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
160.919,65 RON
din 160.919,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro