Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
servicii elaborare DTAC, DTOE, proiect tehnic, DDE și asistență tehnică pentru obiectivul: „“AMENAJARE TERENURI DE SPORT CU ZONE PEISAGISTICE ÎN VECINĂTATEA SĂLII DE SPORT, DIN COMUNA CORNU, JUDEȚUL PRAHOVA-ETAPA 1“
- Număr anunț
- SCN1040105
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNU (CUI 2845680)
- Furnizor / câștigător
- STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL (CUI 36346871)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.800 RON
- Valoare atribuită
- 63.025,21 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 08:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1016737
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043509
Documente
Documentația de atribuire
- 10-Formulare.pdf.p7s
- 5-caiet sarcini.pdf.p7s
- 7-instructiuni de elaborare oferte.pdf.p7s
- FisaDate_DF1043509.pdf
- SF PDF.part1.rar.p7s
- SF PDF.part2.rar.p7s
- SF PDF.part3.rar.p7s
- SF PDF.part4.rar.p7s
- SF PDF.part5.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STRUCT QUALITY AND BUILDING SRL CUI 36346871
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Valoare atribuită
63.025,21 RON
din 64.800 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 1.774,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.