În evaluare
Anunț de participare
ILUMINAT ORNAMENTAL DE SĂRBĂTORI ÎN MUNICIPIULUI BAIA MARE
- Număr anunț
- CN1093555
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Cod CPV
- 51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.794.498,20 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 13:00
- Termen limită
- 21.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 416866-2026
- Documentație de atribuire
- DF1273322
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (4)
-
16.07.2026 11:18
-
10.07.2026 15:04
-
10.07.2026 09:49
-
30.06.2026 10:56
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.