Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,6% sub estimat
Reparaţii curente Casa scării principală – Spitalul Clinic Judeţean de Urgenţă Craiova
- Număr anunț
- SCN1040098
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- ARTEMIS INDUSTRIE SRL (CUI 17757609)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.497.570,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.634.055,84 RON 34,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.03.2019 08:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1020285
- Termen limită
- 08.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043531
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARTEMIS INDUSTRIE SRL CUI RO 17757609
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EISEN LAND SRL CUI RO15558200
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MAV PROIECT CONSTRUCT SRL CUI 31504598
Valoare atribuită
1.634.055,84 RON
din 2.497.570,62 RON estimat
34,6%
Adjudecat la 65,4% din estimat · economie 863.514,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.