Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare contra accidentelor –CASCO- pentru Dacia Logan, VL-18-CMJ

Număr anunț
DA34958745
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.044,50 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.044,50 RON