Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat
Servicii de recondiţionare cilindri hidraulici de la morile de cărbune aferente cazanului nr.4
- Număr anunț
- SCN1040237
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIA HIDROSERVICE S.R.L. (CUI 11302691)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.130 RON
- Valoare atribuită
- 165.870 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.03.2019 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1016790
- Termen limită
- 12.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1043750
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMANIA HIDROSERVICE S.R.L. CUI RO 11302691
Valoare atribuită
165.870 RON
din 195.130 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 29.260 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.