Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

ACHIZITIE GRANIT

Număr anunț
SCN1040226
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AZERA TRADE SRL (CUI 23505002)
Cod CPV
44912100-7 · Granit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
162.660 RON
Valoare atribuită
161.880 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
22.03.2019 09:40
Anunț de atribuire
SCNA1016227
Termen limită
05.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1043690

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
AZERA TRADE SRL CUI 23505002
Oferta 2 Individuala
Ofertant
MARMUR-ART SRL CUI RO 6251524

Valoare atribuită

161.880 RON

din 162.660 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 780 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.