Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE FS260C-E - MOTOCOASA

Număr anunț
DA34961671
Autoritate contractantă
COMUNA SINCAI (CUI 4375836)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
917,86 RON
Data publicării
02.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,86 RON