Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Documentații tehnice pentru execuție - Refacere traversări cursuri de apă cu conducte Romgaz, jud. Suceava - Sondele 210 - 211 Valea Seacă
- Număr anunț
- CN1093595
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Cod CPV
- 71320000-7 · Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.440 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2026 10:05
- Anunț de atribuire
- CAN1171931
- Termen limită
- 22.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273377
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
24.07.2026 08:58
-
10.07.2026 10:55
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 192.440 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 192.440 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.