Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de întreținere, verificare și reparare curentă linii CF și aparate de cale din subunitățile S.R.T.F.C. Brașov
- Număr anunț
- CN1093588
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
- Cod CPV
- 50225000-8 · Servicii de intretinere a liniilor de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.231.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.228.860 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2026 09:06
- Anunț de atribuire
- CAN1173521
- Termen limită
- 20.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273426
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
1.228.860 RON
din 1.231.740 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.880 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.