Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Servicii de Proiectare, asistenţă tehnică şi execuţie lucrări pentru obiectivul de investiţii „Construire Centru cultural multifunctional, demolare constructie C1 si amenajare parcela”
- Număr anunț
- SCN1176444
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Cod CPV
- 45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500.696,04 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1134768
- Termen limită
- 09.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273445
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Caiet de sacini -semnat.pdf.p7s
- 5.Proiect de contract PT+executie-semnat.pdf.p7s
- 6.Modele de formulare-PT+executie -rev.docx
- 6.Modele de formulare-PT+executie -semnat.pdf.p7s
- 7. Instructiuni pentru ofertanti-PT+executie-semnat.pdf.p7s
- Avize -semnat.pdf.p7s
- Certifcat de Urbanism -semnat.pdf.p7s
- DG si F1- F2- F3-semnat.pdf.p7s
- Fise tehnice semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1273445.pdf
- SF parte desenata-semnat.pdf.p7s
- SF parte scrisa-semnat.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (1)
-
17.06.2026 11:54
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.