Atribuită Cumpărare directă

SERVICII HOTELIERE DE CAZARE CU PENSIUNE COMPLETA PENTRU 22 PERSOANE, IN DATA DE 10 FEBRUARIE 2024

Număr anunț
DA34972017
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL LUGOJ (CUI 14847979)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
05.02.2024 13:46
Data finalizării
05.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON