Ofertă refuzată Cumpărare directă

KALIUM VITA X 20 PLICURI

Număr anunț
DA40087947
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
14781000-9 · Potasiu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,90 RON
Valoare finală
303,90 RON
Data publicării
26.03.2026 18:27
Data finalizării
27.03.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.